Sledovat film Sám vojak v poli online

Přehrajte si film Sám vojak v poli HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1134 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Sám vojak v poli na STV2!
  Sledovat Sám vojak v poli online
Žánr:
drama
Režie:
Otto Haas
Hrají a postavy:
Eduard Bindas, Jozef Budský, Eva Mária Chalupová, František Dibarbora, Mikuláš Huba, Eva Kristínová
Země:
Československo
Rok výroby:
1964
Popis:
Nejen v sovětské literatuře bývaly oblíbené zápletky o statečných rozvědčících za druhé světové války, kteří v důmyslném přestrojení úspěšně působili přímo v nacistickém vojenském velení, aniž byli odhaleni. Jeden z takových příběhů sepsal také Jurij Dold-Mychajlyk (do češtiny byl přeložen jako Velká hra). Na Slovensku jej roku(1964 jako třídílný televizní film natočil Otto Haas. Je ovšem pravda, že zpracování v lecčems připomíná oblíbenou dětskou hru na vojáky: hlavní hrdina je natolik předvídavý, natolik převyšuje nepřátelské okolí, že hravě zjistí vše, co potřebuje, a snadno překoná jakákoli ohrožení. Také může poněkud vadit značná upovídanost, nahrazující akční výjevy.
Hodnocení:
85 %
Sledujte na:
STV2 STV2 Archív a všechna videa pořadů televize STV2 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski