Sledovat film
Annie
online

Film Annie
  Trailer k filmu Annie Trailer
Přehrajte si film Annie HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 564 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Komedie Annie přivádí v novém a moderním pojetí na plátna kin broadwayskou klasiku, která slaví úspěchy již u několika generací diváků. Na Oscara nominovaná Quvenzhané Wallis představuje Annie, mladou a šťastnou dívku, vyrůstající v pěstounské péči, která si ale současně dovede sama poradit i v drsných ulicích současného New Yorku. Annie, kterou její rodiče jako malou opustili s příslibem, že se pro ni jednoho dne vrátí, ztrpčuje život její zlá pěstounka, slečna Hanniganová. Když se ale za velmi průhledných okolností odhodlaný podnikatel a kandidát na pozici starosty New Yorku Will Stacks na doporučení své geniální viceprezidentky Grace a rafinovaného a vychytralého poradce Guye rozhodne Annie ujmout, jedná se o krok, který jí změní celý život. Stacks je přesvědčen o tom, že je pro Annie spásou, ale vzhledem k její sebejisté a vždy optimistické povaze je docela klidně možné, že tomu bude přesně naopak.

Režie: Will Gluck
Hrají a postavy: Jamie Foxx (Benjamin Stacks), Quvenzhané Wallis (Annie), Rose Byrneová (Grace), Bobby Cannavale, Adewale Akinnuoye-Agbaje (Nash), David Zayas (Lou)
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 54 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 7.8.2022 13:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko