Sledovat film Anglické jahody online

Přehrajte si film Anglické jahody online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1288 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Anglické jahody
  Trailer k filmu Anglické jahody   Sledovat Anglické jahody online
Žánr:
Drama, Romantický, Válečný
Režie:
Vladimír Drha
Hrají a postavy:
Ivan Lupták (Tomáš), Marie Štípková (Táňa), Aleksey Bardukov (Lebedev), Aleksei Bardukov (Lebedev), Pavla Tomicová (matka), Viktor Preiss (otec)
Země:
Česká republika, Slovensko, Ukrajina
Rok výroby:
2008
Popis:
Příliš horský srpen 1968.

Čerstvý maturant Tomáš Sinek se chystá odjet do Anglie - oficiálně má jako brigádník pomáhat při sběru jahod, ve skutečnosti však chce emigrovat. Sezona jahod ovšem - alespoň v Čechách -dávno minula a Tomášův vlak z Prahy vůbec nevyjede. Je totiž 21. srpna 1968 a v ulicích přes noc zaparkovali své tanky ruští okupanti. Zatímco zděšení rodiče se pokoušejí z televize zjistit, co se vlastně děje, Tomáš se toulá po rodné Davli. Pozoruje okupanty a své neméně zmatené krajany a nesměle se sbližuje s bývalou spolužačkou Táňou. Už tak složitou situaci ztíží mladé dvojici ruský dezertér Lebeděv, který touží dostat se do Německa.
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski