Sledovat film André úžasný online

Přehrajte si film André úžasný online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1409 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film André úžasný
  Trailer k filmu André úžasný   Sledovat André úžasný online
Žánr:
Komedie
Režie:
Emmanuel Silvestre, Thibault Staib
Hrají a postavy:
Michel Vuillermoz (André / teta Ida), Isabelle Candelierová (Jeanine), Patrick Ligardes (Alexis), Jean-Luc Porraz (Jean-Pascal Faix), Loic Houdré (Norbert), Chantal Neuwirthová (Nene)
Scénář:
Isabelle Candelierová, Loic Houdré, Gilles Laurent, Patrick Ligardes, Jean-Luc Porraz, Emmanuel Silvestre
Země:
Francie
Rok výroby:
2000
Popis:
Obecní zahradník a idiot André se přihlásí jako nápověda v místním divadle, kde má být poprvé po dvaceti letech uvedeno dramatické dílo. Jedná se o příběh o starodávném původu obce z pera Alexise v hlavní roli s jeho manželkou Janine, která nicméně vždy zcela poplete celý text, a kulisákem v převleku za medvěda. Profesionální herec Jean-Pascal Faix přijíždí z Paříže, aby se ujal nastudování díla. Poté co se Faix nešťastnou náhodou ocitne v popelnici putující na skládku, přesvědčí všichni Andrého, že by se měl ujmout vedení. Snímek založený na situační komice Vás jistě pobaví.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
Filmbox Family Filmbox Family Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Family online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko