Sledovat film
André úžasný
online

Film André úžasný
  Trailer k filmu André úžasný Trailer
Přehrajte si film André úžasný online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 576 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Obecní zahradník a idiot André se přihlásí jako nápověda v místním divadle, kde má být poprvé po dvaceti letech uvedeno dramatické dílo. Jedná se o příběh o starodávném původu obce z pera Alexise v hlavní roli s jeho manželkou Janine, která nicméně vždy zcela poplete celý text, a kulisákem v převleku za medvěda. Profesionální herec Jean-Pascal Faix přijíždí z Paříže, aby se ujal nastudování díla. Poté co se Faix nešťastnou náhodou ocitne v popelnici putující na skládku, přesvědčí všichni Andrého, že by se měl ujmout vedení. Snímek založený na situační komice Vás jistě pobaví.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Michel Vuillermoz (André / teta Ida), Isabelle Candelierová (Jeanine), Patrick Ligardes (Alexis), Jean-Luc Porraz (Jean-Pascal Faix), Loic Houdré (Norbert), Chantal Neuwirthová (Nene)
Země: Francie
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 61 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Family 11.8.2022 19:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko