Film André úžasný

Sledovat film
André úžasný
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Obecní zahradník a idiot André se přihlásí jako nápověda v místním divadle, kde má být poprvé po dvaceti letech uvedeno dramatické dílo. Jedná se o příběh o starodávném původu obce z pera Alexise v hlavní roli s jeho manželkou Janine, která nicméně vždy zcela poplete celý text, a kulisákem v převleku za medvěda. Profesionální herec Jean-Pascal Faix přijíždí z Paříže, aby se ujal nastudování díla. Poté co se Faix nešťastnou náhodou ocitne v popelnici putující na skládku, přesvědčí všichni Andrého, že by se měl ujmout vedení. Snímek založený na situační komice Vás jistě pobaví.

Žánr: Komedie
Režie: Emmanuel Silvestre, Thibault Staib
Hrají a postavy: Michel Vuillermoz (André / teta Ida), Isabelle Candelierová (Jeanine), Patrick Ligardes (Alexis), Jean-Luc Porraz (Jean-Pascal Faix), Loic Houdré (Norbert), Chantal Neuwirthová (Nene)
Scénář: Isabelle Candelierová, Loic Houdré, Gilles Laurent, Patrick Ligardes, Jean-Luc Porraz, Emmanuel Silvestre
Země: Francie
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 63 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko