Film
Křidýlko nebo stehýnko?

Film Křidýlko nebo stehýnko?
  Trailer  k filmu Křidýlko nebo stehýnko?
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Dejte pozor - dnes ochutnává sám Louis de Funès!
Pan Charles Duchemin hájí největší chloubu sladké Francie - gastronomii. Vydává knižního průvodce a hodnotí kvalitu a vytříbenost jednotlivých restaurací. Má starosti s nezdárným synem, který se chce stát principálem v cirkuse, ale hlavně s podnikatelem Tricatelem, „králem“ motorestů a závodních jídelen, který se chystá v ďábelském plánu skoncovat s tradiční francouzskou kuchyní.

Originální název:

L' Aile ou la cuisse

Žánr: Komedie
Režie: Claude Zidi
Hrají a postavy: Louis de Funes (Charles Duchemin), Coluche (Gérard Duchemin), Ann Zachariasová (Marguerite), Julien Guiomar (Jean Tricatel), Claude Gensacová (Marguerite), Georges Chamarat
Scénář: Claude Zidi
Země: Francie
Rok výroby: 1976
Hodnocení: 72 %
Vysíláno na: ČT2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina