Watch movie
André úžasný
online

Film André úžasný
  Trailer for movie André úžasný Trailer
Watch movieAndré úžasný online . Order Lepší.TV and watch 2 383 movies over the Internet on your TV or computer and 143 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in199 Kč!

Movie information

Obecní zahradník a idiot André se přihlásí jako nápověda v místním divadle, kde má být poprvé po dvaceti letech uvedeno dramatické dílo. Jedná se o příběh o starodávném původu obce z pera Alexise v hlavní roli s jeho manželkou Janine, která nicméně vždy zcela poplete celý text, a kulisákem v převleku za medvěda. Profesionální herec Jean-Pascal Faix přijíždí z Paříže, aby se ujal nastudování díla. Poté co se Faix nešťastnou náhodou ocitne v popelnici putující na skládku, přesvědčí všichni Andrého, že by se měl ujmout vedení. Snímek založený na situační komice Vás jistě pobaví.

Genre: Comedy
Starring: Michel Vuillermoz (André / Aunt Ida), Isabelle Candelier (Jeanine), Patrick Ligardes (Alexis), Jean-Luc Porraz (Jean-Pascal Faix), Loic Houdré (Norbert), Chantal Neuwirth (Néné)
Country: France
Year: 2000
Score: 61 %
Play this program broadcasted on channel Filmbox Family at 22.9.2022 22:40
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia