Sledovat film
Americký ninja
online

Film Americký ninja
  Trailer k filmu Americký ninja Trailer
Přehrajte si film Americký ninja online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1615 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Nejnebezpečnější bojové umění Orientu se dostalo do rukou Američana!
Příběh je situován na filipínskou základnu americké armády, prolezlou korupcí. Celé transporty zbraní a vybavení tu přechází do rukou údajně levicových partyzánů, ve skutečnosti však výrobců a pašeráků narkotik. Jednoho dne však s nováčky přijde na základnu také skromný řidič, vojín Joe Armstrong a hned při prvním fingovaném přepadu jednoho z transportů se postaví přesile útočníků. Zachrání přitom hezkou dceru velitele základny, ale současně se svým zákrokem dostane do nebezpečí života. Seržanta Jacksona, který ho měl zpracovat, však v souboji porazí a nakonec ho získá jako spojence a přítele v boji proti korupci. Rozhodující bitva může začít.

Režie: Sam Firstenberg
Hrají a postavy: Michael Dudikoff (Joe Armstrong), Steve James (Curtis Jackson), Judie Aronsonová (Patricia Hickocková), Guich Koock (Plukovník Hickock), John Fujioka (Shinyuki), Don Stewart (Ortega)
Země: USA
Rok výroby: 1985
Hodnocení: 55 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko