Film
Akta Pentagon: Skrytá válka

Film Akta Pentagon: Skrytá válka
  Trailer  k filmu Akta Pentagon: Skrytá válka
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Akta Pentagon: Skrytá válka

Vydavatelka Katharine a její šéfredaktor Ben riskují své kariéry a dokonce i osobní svobodu, aby odhalili skandální, desetiletí trvající tajemství o válce ve Vietnamu.
Snímek nám ukazuje Katharine Graham, první ženu, která se stala vydavatelkou The Washington Post, a jejího editora Bena Bradleeho, jak se společně snaží předstihnout The New York Times a zveřejnit velmi utajované dokumenty, které se vláda snažila utajit skoro třicet let a které ukrývají pravdu o válce ve Vietnamu. Katharine a Ben riskují své kariéry a dokonce i svou svobodu, aby na světlo světa dostali léta pohřbenou pravdu.

Originální název:

The Post

Hrají a postavy: Meryl Streepová (Kay Graham), Tom Hanks (Ben Bradlee), Sarah Paulsonová (Tony Bradlee), Bob Odenkirk (Ben Bagdikian), Tracy Letts (Fritz Beebe), Bradley Whitford (Arthur Parsons)
Země: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 72 %
Vysíláno na: Filmbox Premium
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina