Sledovat film Akce Bororo online

Přehrajte si film Akce Bororo online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, science fiction Akce Bororo na CS Film!
  Trailer k filmu Akce Bororo   Sledovat Akce Bororo online
Žánr:
dobrodružný, science fiction
Režie:
Otakar Fuka
Hrají a postavy:
Svatopluk Matyáš (doktor Junek), Božidara Turzonovová (Zuzana / Ori-Ana), Karel Augusta (Ing. Sebestík), Karel Bělohradský (lékař), Vlastimil Brodský (doktor Burger), Otakar Brousek (Doc. Nousek)
Země:
Československo
Rok výroby:
1973
Popis:
Fantastický příběh o tajemném poslání návštěvnice z jiného světa.

Sci-fi, krimi a špionáž se mísí v příběhu kolem pozůstalosti po cestovateli A. V. Fričovi, v níž jsou skryty informace o zázračném léku. Ty chce získat kapitalistický farmaceutický trust, který se po vzoru špionážních centrál neštítí použít vyzvědačství a odposlechů. Ale o lék mají zájem i dva elegantní cizinci, muž a žena, snažící se vetřít do přízně hlavního hrdiny. Tím je vědecký pracovník výzkumného ústavu dr. Junek, který pročítá Fričovy deníky. Rozhodne se podniknout cestu do Amazonie, kde se má nacházet indiánský kmen, který lék vyrábí. Junek však podlehne pokušení sličné cizinky... Autoři natočili ve své době ideologicky tendenční film, který však ve světle dnešní politické situace získává nečekaně aktuální konotace.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.