Sledovat film Rudé slunce online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Rudé slunce
  Trailer k filmu Rudé slunce   Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Western
Režie:
Terence Young
Hrají a postavy:
Charles Bronson (Link Stuart), Ursula Andressová (Cristina), Toshirô Mifune (Kuroda Jubie), Alain Delon (Gauche, a.k.a. Gotch Kink), Capucineová (Pepita), Bernabe Barta Barri (Paco)
Země:
Francie, Itálie, Španělsko
Rok výroby:
1971
Popis:
Když se z dvojice desperátů stanou soupeři, musí vzájemná rivalita skončit jedině smrtí jednoho z nich. Podaří se Charlesu Bronsonovi dopadnout Alaina Delona?

Cesty osudu jsou nevyzpytatelné - drsný muž Divokého západu Link určitě nepředpokládal, že jednou bude muset spolupracovat s potomkem japonských samurajů. Právě s ním ale cestuje Divokým západem, aby nalezli zloděje Gotche, který Linka okradl o peníze a samuraje o meč, který cestoval s japonským velvyslancem jako dar americkému prezidentovi.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski