Sledovat film Rudé slunce online

Přehrajte si film Rudé slunce online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, western Rudé slunce na !
  Trailer k filmu Rudé slunce   Sledovat Rudé slunce online
Žánr:
dobrodružný, western
Režie:
Terence Young
Hrají a postavy:
Charles Bronson (Link Stuart), Ursula Andressová (Cristina), Toshirô Mifune (Kuroda Jubie), Alain Delon (Gauche, a.k.a. Gotch Kink), Capucineová (Pepita), Bernabe Barta Barri (Paco)
Země:
Francie, Itálie, Španělsko
Rok výroby:
1971
Popis:
Když se z dvojice desperátů stanou soupeři, musí vzájemná rivalita skončit jedině smrtí jednoho z nich. Podaří se Charlesu Bronsonovi dopadnout Alaina Delona?

Cesty osudu jsou nevyzpytatelné - drsný muž Divokého západu Link určitě nepředpokládal, že jednou bude muset spolupracovat s potomkem japonských samurajů. Právě s ním ale cestuje Divokým západem, aby nalezli zloděje Gotche, který Linka okradl o peníze a samuraje o meč, který cestoval s japonským velvyslancem jako dar americkému prezidentovi.
Hodnocení:
69 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski