Sledovat film Ďáblova past online

Přehrajte si film Ďáblova past online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama Ďáblova past na !
  Trailer k filmu Ďáblova past   Sledovat Ďáblova past online
Žánr:
dobrodružný, drama
Režie:
František Vláčil
Hrají a postavy:
Karla Chadimová (Martina), Vlastimil Hašek (Myslivec Filip), Josef Hlinomaz (Dráb), Bedřich Karen (Bishop Dietrichstein), Ladislav Kazda (Mlynár v retrospektive), Dagmar Kofronová (Mlynárka v retrospektive)
Země:
Československo
Rok výroby:
1961
Popis:
Ve střetu náboženského a přírodovědeckého názoru se prostý mlynář Spálený ukázal moudřejším, než bohatý regent a fanatický kněz.

Děj balady se odehrává v 1. polovině 18. století v Moravském krasu. O krásné krajině kolovaly podivné zvěsti, ve kterých se objevoval ďábel. Mlynářská rodina Spálených odedávna zkoumala tajemství přírody, které vždy dokázala využít ku prospěchu svému i vesnického lidu. To se však nezamlouvalo regentovi a biskupovi, a tak spojili síly, aby nepohodlného mlynáře zničili...
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.