Sledovat film Což takhle dát si špenát online

Přehrajte si film Což takhle dát si špenát HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, science fiction Což takhle dát si špenát na ČT1!
  Trailer k filmu Což takhle dát si špenát   Sledovat Což takhle dát si špenát online
Žánr:
komedie, science fiction
Režie:
Václav Vorlíček
Hrají a postavy:
Vladimír Menšík (Zemánek), Jiří Sovák (Liška), Iva Janžurová (Paní Lišková), Michal Kocourek (Zemánek - dítě), Ondřej Hach (Liška - dítě), František Filipovský (Děda Liška)
Země:
Československo
Rok výroby:
1977
Popis:
Vladimír Menšík a Jiří Sovák v bláznivé komedii plné proměn, překvapení a vitamínů.

Hrdiny komedie plné krkolomných absurdních zápletek, záměn, zmatků a rozuzlení jsou meloucháři Jarda Zemánek a Franta Liška, kterým nic není svaté. Sotva se dostanou z vězení, kde se ocitli kvůli nepodařené krádeži lihu, už jedou v další levotě. Oba výtečníky si totiž najme majitel kosmetického salónu v hotelu Imperial, spolčený s docentem Mlejnkem z výzkumného ústavu, kde právě vynalezli přístroj k regeneraci starých dojnic. Chce, aby získali přesnou kopii přístroje, která však má bohatým paničkám vracet ztracené mládí. Má to ale háček. Kdo chce léčebnou kůru podstoupit, nesmí v kritické době jíst špenát, který účinky přístroje znásobuje...
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.