Sledovat film Akce B online

Přehrajte si film Akce B online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi Akce B na CS Film!
  Sledovat Akce B online
Žánr:
drama, krimi
Režie:
Josef Mach
Hrají:
Josef Bek (Capt. Synek), Svatopluk Cech (nadporučík), Josef Chvalina (Fenda), Rudolf Deyl (Lt. Málek), Frantisek Holar (Gocen), Miroslav Holub (Boluk)
Země:
Československo
Rok výroby:
1952
Popis:
Film s mírovou tematikou líčí hrdinný boj příslušníků čs. armády a SNB s banderovskými vrahy a jejich přisluhovači mezi reakčními politiky a kněžími.

Zásah proti zlotřilým benderovcům, válečným zločincům prchajících skrze Slovensko do bezpečí západní zóny, prověří každého chlapa. Právě bdělost a třídní uvědomělost uniformovaných složek potírá nejen toto zlo, ale odkrývá i jeho napojení na zrádné církevní kruhy a domácí buržoazní politiky. Komunistům, nejlépe ze všech hájícím prospěch i bezpečnost vlasti, nezbývá než utužit bdělost a ostražitost.
Hodnocení:
54 %
Sledujte na:
CS Film

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.