Film
Znamení Raka

Film Znamení Raka
  Trailer  k filmu Znamení Raka
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Jedna vražda a sedm motivů. Kriminálně psychologický příběh z nemocničního prostředí.
Jednoho dne je na nemocničním inspekčním pokoji nalezen zavražděný dr. Hahn. Přivolaní vyšetřovatelé vedou výslechy, ze kterých jim vyjde hned několik podezřelých: Hahnova kolegyně a jeho dlouholetá intimní přítelkyně MUDr. Marie Nováková, kterou lékař veřejně podváděl s mladou a pohlednou zdravotní sestrou Jiřinou, samotná Jiřina, dále doktor Petera, kterému se nikdy nepodařilo udělat kariéru, starý sklerotický pacient Zima a nakonec i nepříliš schopný přednosta kliniky. Každý z nich měl nějaký motiv Hahna nenávidět. Zatímco policie rozplétá nitky pravdivých i lživých výpovědí, mezi personálem nemocnice se vyjasňují složité profesní i osobní vztahy.

Originální název:

Znamení raka

Žánr: Krimi, Drama
Režie: Juraj Herz
Hrají a postavy: Zdeněk Štěpánek (profesor), Zora Božinová (Marie), Ilja Prachař (Assistant Professor), Lubomír Černík (Petera), Josef Chvalina (Divis), Karla Chadimová (Hoskova)
Rok výroby: 1967
Hodnocení: 63 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina