Film
A co dále, Baltazare

Film A co dále, Baltazare
  Trailer  k filmu A co dále, Baltazare
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: A co dále, Baltazare

Ubohý osel, jakou tíhu osudu musel nést.
V jedné pyrenejské vesnici se osel, obyčejný osel jménem Baltazar, stává svědkem osudů několika lidí. A jak mění pány, zakouší na sobě hříchy lidstva. Jeho život - od bezstarostných prvních dnů přes rány, odstrkování a dřinu až po tichou smrt na horské planině uprostřed stáda ovcí - lze možná pojímat jako symbol lidské kalvárie. Baltazarovo oko sleduje jako němý svědek svět kolem, lidi s jejich hříchy, utrpením, nadějemi...

Originální název:

Au Hasard Balthazar

Žánr: Drama, Krimi
Režie: Robert Bresson
Hrají a postavy: Anne Wiazemskyová (mlynářova dcera Marie), Walter Green (Jacques), Jean-Claude Guilbert (Arnulf), Philippe Asselin (otec od Marie), Pierre Klossowski (obchodník), Nathalie Joyautová (matka od Marie)
Scénář: Robert Bresson
Země: Francie, Švédsko
Rok výroby: 1966
Hodnocení: 78 %
Vysíláno na: Cinemax 2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina