Sledovat film Román pro ženy online

Přehrajte si film Román pro ženy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Román pro ženy
  Trailer k filmu Román pro ženy   Sledovat Román pro ženy online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Filip Renč
Hrají a postavy:
Zuzana Kanóczová (Laura), Marek Vašut (Oliver), Simona Stašová (Jana), Stella Zázvorková (babička), Miroslav Donutil (Zemla), Laďka Něrgešová (Ingrid)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2005
Popis:
Román pro ženy je natočen podle stejnojmenného bestselleru Michala Viewegha.

Román pro ženy je jemně groteskním příběhem dvou žen: dvacetileté Laury, která pracuje v redakci dámského týdeníku Vyrovnaná žena, a její ovdovělé matky, tlumočnice a překladatelky Jany. Obě ženy hledají toho pravého a stále se jim to nedaří. Jana, která kdysi chodila s jedním Čechem, a proto "typické" Čechy upřímně nesnáší, marně hledá svého vysněného cizince a útrpně odolává tragikomické dvornosti dobráckého souseda Žemly. Laura se po dvou vztazích (s lektorem angličtiny a mladičkým prodavačem mobilních telefonů) zamiluje do čtyřicetiletého Olivera, který je zaměstnán coby kreativec v reklamní agentuře. Výchozí zápletkou celého filmu je fakt, že Oliver byl před dvaceti lety velkou láskou Lauřiny matky, jinými slovy oním "typickým" Čechem ...
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski