Sledovat film 13. revír online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film 13. revír
  Sledovat 1532 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Dana Medřická (Frantiska Brabcová aka Fróny), Jaroslav Marvan (Inspektor Cadek), Ella Nollová (Matka Klouzanda, hospodská), Vilém Pfeiffer (MUDr. Karel Chrudimský), Nora Cífková (Hlavsová, snoubenka Chrudimského), Miloš Nedbal (Komisar Dr. Barák)
Země:
Československo
Rok výroby:
1946
Popis:
Kam zmizelo tělo kasaře Kočky? Český detektivní film podle románu E. Fikera Zinková cesta.

Inspektor Čadek pátrá po vrahovi známého kapsáře Kočku, a taky po příčinách smrti polepšené barové tanečnice Frony. Nic však není tak, jak se na první pohled zdá. Nakonec už není jasné ani to, kdo byl zabit a kdo vlastně leží v rakvi.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski