Sledovat film Advokát chudých online

Přehrajte si film Advokát chudých online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Advokát chudých na CS Film!
  Trailer k filmu Advokát chudých   Sledovat Advokát chudých online
Žánr:
drama
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají a postavy:
Otomar Korbelář (JUDr. Josef Kilián), Lenka Podhájská (Anna Marie), Marie Brožová (Marie Rynesová), Miroslav Homola (Karel Rynes), Vladimír Majer (Jan Turba), Jiří Dohnal (Merhaut)
Země:
Československo
Rok výroby:
1941
Popis:
Bývalý vyšetřovací soudce právním poradcem bezdomovců.

České filmové drama natočené podle stejnojmenného romaneta Jakuba Arbese.
Jeho hlavní postavou je bývalý vyšetřující soudce Josef Kilián, suspendovaný za to, že údajně umožnil svému příteli Rynešovi spáchat ve vězení sebevraždu. Nešťastný muž si změní jméno a jako Josef Kypr si najde místo písaře v advokátní kanceláři. Vzorně se stará o Rynešovu dceru Annu Marii, jejíž matka po smrti manžela upadla do vleklé duševní choroby, a využívá své znalosti zákonů ve prospěch nemajetných a ponižovaných, kterým v hospodě nechvalné pověsti "U hrubiána" poskytuje právní rady. Jeho oblibu a dobrou pověst však zničí kavárník Turba, který prozradí jeho pravou totožnost a dokonce ho označí za vraha, takže všichni, dokonce i ti, kteří ho měli rádi, se od něj odvrátí. Opustí ho, dokonce i teď už dospělá Anna Marie. Teprve po letech života v ústraní je předčasně zestárlý muž zbaven nespravedlivého obvinění, když se vyléčená Rynešova žena, přizná, že se její manžel ve vězení otrávil léky, které jí sebral z kabelky.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski