Sledovat film Babička online

Přehrajte si film Babička HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, rodinný, romantický Babička na ČT1, STV2!
  Trailer k filmu Babička   Sledovat Babička online
Žánr:
drama, rodinný, romantický
Režie:
Antonín Moskalyk
Hrají a postavy:
Jarmila Kurandová (babička), Zdeněk Matouš (Prosek), Míla Myslíková (Prosková), Libuše Šafránková (Barunka), Erik Pardus (Jan), Jaroslav Moucka II (Vilem)
Země:
Československo
Rok výroby:
1971
Popis:
Jednu a tutéž událost vidí jinak dítě, jinak člověk dospělý, jinak člověk starý. I Babičku Boženy Němcové jsme četli, čteme a budeme číst stále jinak. Jako děti jsme ji četli bezmála jako pohádku a nejvíc nás zaujaly postavy Jeníka, Adélky, Barunky, psů Sultána a Tyrla. Příběh Kristly z hospody a jejího milého Jakuba nás zaujal ve dvaceti, mnohem, mnohem později jsme porozuměli nářku Viktorky. Ale to jsme se pak dívali zase docela jinak na hry dětí ze Starého bělidla, to už jsme v Adélčiných věčných otázkách slyšeli otázky vlastních dětí, to už jsme věděli, co znamená prázdnota, kterou po sobě zanechává smrt blízkého člověka.
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online
STV2 STV2 Archív a všechna videa pořadů televize STV2 online

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski