Sledovat film Mezi náhrobními kameny online

Přehrajte si film Mezi náhrobními kameny online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1433 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Film Mezi náhrobními kameny
  Trailer k filmu Mezi náhrobními kameny   Sledovat Mezi náhrobními kameny online
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Scott Frank
Hrají a postavy:
Liam Neeson (Matt Scudder), Maurice Compte (Danny ortiz), Patrick McDade (vlastník baru), Luciano Acuna Jr. (Dominican Banger #1), Hans Marrero (Dominican Banger #2), Laura Birnová (Leila Alvarez)
Scénář:
Scott Frank, Lawrence Block
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Chce-li najít vraha, musí překročit vlastní stín.

Matt Scudder je bývalý newyorský policista a vyléčený alkoholik, který pracuje jako soukromý detektiv bez licence pro ty, kdo z jakýchkoliv důvodů nemůžou jít za policií. Jedním z takových je i drogový dealer Kenny, který si detektiva najme, aby našel ty, kdo mu unesli a brutálně zavraždili ženu. Scudder začne postupně odkrývat stopy vedoucí k únoscům a zjišťuje, že tento zvrácený zločin není jediným a rozhodně ani posledním, který v ulicích New Yorku spáchali. Sérioví vrazi se chystají opět zaútočit a pro Scuddera, stojícího mimo zákon, se tak rozehrává nelítostný boj s časem.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko