Sledovat
Doživotí
online

Dokument Doživotí
  Trailer  k pořadu Doživotí
Sledujte Doživotí online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 153 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 100 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!

Informace o pořadu

Skutečnou hodnotu života si člověk uvědomí až ve chvíli, kdy přijde o svobodu. Eddie Murphy a Martin Lawrence jsou odsouzeni na doživotí a vy se ocitnete s nimi ve vězení.
Na východě Mississippi nenajdete legračnější dvojici než mluvku Rayforda a konzervativního Clauda. Náhoda je svedla dohromady při společné cestě za rychle získanými penězi a nevědomky se zapletli do zločinu. Nekonečná smůla je dostane až před soud, ale oba zjišťují, že ať budou kdekoli, jsou a budou přáteli na život a na smrt.

Originální název:

Life

Žánr: Komedie
Režie: Ted Demme
Hrají a postavy: Eddie Murphy (Rayford Gibson), Martin Lawrence (Claude Banks), Obba Babatundé (Willie Long), Nick Cassavetes (Ser6ant Dillard), Anthony Anderson (Cookie), Barry Shabaka Henley (Pokerface)
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Spektrum Home 24.11.2023 23:55
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina