Sledovat Škola rocku online

Přehrajte si Škola rocku online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 117 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Škola rocku
  Trailer k pořadu Škola rocku   Sledovat Škola rocku online
Žánr:
Komedie, Dětem
Režie:
Richard Linklater
Hrají a postavy:
Jack Black (Dewey Finn), Adam Pascal (Theo), Lucas Papaelias (Neil), Chris Stack (Doug), Sarah Silvermanová (Patty Di Marcoová), Mike White (Ned Schneebly)
Země:
USA, Německo
Rok výroby:
2003
Popis:
Učení je až na druhém místě.

Kytarista Dewey Finn, srdcem rocker, bezmezně uctívá myšlenky rockové hudby i života kolem ní. Se svou zálibou ke skokům do publika a k 20-ti minutovým kytarovým sólům je rozhodnut dovést svou kapelu k vítězství v Souboji kapel. Místo toho ho však jeho spoluhráči z kapely vyhodí.
Zdrcený a bez peněz na nájem se Dewey poflakuje po svém bytě. Poté, co zvedne telefon, který je určen pro jeho spolubydlícího Neda, impulsivně přijímá práci jako suplující učitel na prestižní základní škole. Tam se setkává s upjatou ředitelkou Mullinsovou, která bedlivě kontroluje svoje vystupování a totéž vyžaduje od všech učitelů. Zatímco Dewey nemá ani tušení jak vlastně vyučovat, ví jak ve svých žácích vzbudit důvěru. Když náhodou zaslechne hodinu hudební výchovy, rozhodne se své žáky, tyto mladé hudební génie, přeformovat z klasického školního orchestru do hlasité rockové kapely, čímž navždy změní jejich životy. Se svou novou kapelou se Dewey vydá bojovat do vysněného Souboje kapel ...
Hodnocení:
71 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski