Sledovat Shrek online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Shrek
  Trailer k pořadu Shrek   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný
Režie:
Andrew Adamson, Vicky Jenson
Hrají a postavy:
Mike Myers (Shrek), Eddie Murphy (Donkey), Cameron Diazová (Princess Fiona), John Lithgow (Lord Farquaad), Vincent Cassel (Monsieur Hood), Peter Dennis (Ogre Hunter)
Scénář:
William Steig, Ted Elliott, Terry Rossio, Joe Stillman, Roger S.H. Schulman, Cody Cameron
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Počítačem animovaná pohádková parodie z dílny DreamWorks vypráví o zeleném obrovi, který se s mluvícím oslem vydává zachránit královskou nevěstu.

Shrek, zelený obr s tykadly mimozemšťanů, žije sice docela sám, ale šťastně ve svém domku na samotě u lesa až do chvíle, kdy je doslova přepaden nekonečným zástupem známých i méně známých pohádkových postaviček, které byly vyhoštěny z království nevzhledného a zakyslého Lorda Farquaada. Ve snaze zjednat pořádek a hlavně vrátit klid do svého příbytku Shrek Farquaadovi slíbí, že vysvobodí ze zajetí obávaného draka krásnou princeznu Fionu a přivede mu ji, aby se stala jeho ženou. S pomocí mazaného oslíka, ochotného pro Shreka udělat cokoli, jen ne zmlknout aspoň na okamžik, obr svůj slib splní, jenže pak se to nějak podivně zamotá, zaplete a zkomplikuje, takže je všechno nakonec úplně a docela jinak...
Hodnocení:
80 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko