Sledovat Modrá krev online

Přehrajte si Modrá krev online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 82 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
  Sledovat Modrá krev online
Žánr:
komedie, pohádka, dětem
Režie:
Svatava Simonová
Hrají:
Luděk Munzar (Moudrý král), Hana Maciuchová (Královna), Sabiny Laurinová (Kuchařka), Stanislav Zindulka (Duch Oskar), Jana Hlaváčová (Teta Matylda)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1995
Popis:
Jak to bylo s královninou urozeností.

V nejmenovaném království vládne moudrý král. Královna se však domnívá, že je víc než ostatní, protože pochází ze starého šlechtického rodu. Zkrátka že jí v žilách koluje "modrá krev". Proto svého jediného syna, mladého prince, chce oženit pouze s urozenou a vznešenou princeznou. Mladík je však zamilován do půvabné, leč zcela obyčejné mladičké kuchařky a ona jeho lásku opětuje. Do příběhu se zaplete i nadpřirozená bytost, duch Oskar a společně s tetou Matyldou vyřeší pohádkový příběh k všeobecné spokojenosti - dětských i dospělých diváků.
Sledujte na:
ČT :D

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.