Sledovat 100 + 1 princezna online

Přehrajte si 100 + 1 princezna online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 102 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online pohádka 100 + 1 princezna na !
  Sledovat 100 + 1 princezna online
Žánr:
pohádka
Režie:
Jaroslav Hanuš
Hrají a postavy:
Ilona Svobodová, Viktor Preiss, Pavel Kříž, Veronika Freimanová, Veronika Kubařová, Oldřich Navrátil
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2006
Popis:
Pohádka o tom, že osvobozování princezen není žádná hračka ani pro profesionála.

Princ Myšlenka z Našeho království je profesionální osvoboditel princezen. Už jich má na kontě téměř sto. Chybí už jen jedna, a tak jeho matka - královna Magnolie - zorganizuje pořádnou oslavu. Jenže jako naschvál se zdá, že všechny princezny jsou už osvobozené! Nakonec se přece jen jedna najde, ale je to zrovna ta ze Sousedního království, se kterým Naše království nemá právě nejlepší vztahy. Myšlenkovi nezbývá, než v převlečení za zahraničního reportéra zjistit, proč princezna Serafína přestala mluvit, kam zmizel král Hudra a co je zač podivný rádce Scuccetti.
Hodnocení:
67 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski