Hop - a je tu lidoop

Hop - a je tu lidoop
  Trailer k pořadu Hop - a je tu lidoop Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 151 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Kouzelný džin plní jakékoliv přání v české rozverné komedii.
Rybář Fuksa vyloví z řeky místo ryby starou láhev džinu. Obratem ji prodá hospodskému Josefu Mertovi. Ten zjistí, že v láhvi sídlí legendární kouzelník z arabských pohádek, jehož jediným úkolem je sloužit tomu, kdo jej z láhve vypustil. Jenže než si Merta stačí uskutečnit svá životní přání, odnese láhev jeho nic netušící syn Viktor na oslavu narozenin Blanky Turečkové. Láhev se nakonec ocitne v rukou jejího otce, podvodnického řezníka Františka Turečka, který džina z láhve vypustí. Hned si s jeho pomocí začne pořizovat drahá auta a vybavení do domu, a také se mstí každému, kdo se ho nějakým způsobem dotkne. Řadu lidí tak promění v šimpanze. Džin u toho tiše trpí, avšak nezbývá mu než poslouchat. Nic však netrvá věčně…

Žánr: Komedie, Fantasy
Režie: Milan Muchna
Hrají a postavy: Josef Kemr (Džin), Otakar Brousek ml. (Viktor Merta), Josef Somr (Inkeeper Merta), Josef Větrovec (bývalý voják Vondra), Karel Vochoč (Kulich), Ivan Vyskočil (René)
Rok výroby: 1978
Hodnocení: 53 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська