A leleményes Hugo

A leleményes Hugo
  Trailer  k pořadu A leleményes Hugo
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: A leleményes Hugo

Jeden z nejslavnějších režisérů naší éry Vás zve na úžasnou výpravu.
Filmovým Oscarem oceněný režisér Martin Scorsese vtělil během celé kariéry své neobyčejné vize a nápady do řady nezapomenutelných filmů. Nyní vás tento legendární vypravěč zve na neuvěřitelnou výpravu do kouzelného světa svým vůbec prvním 3D filmem natočeným podle bestselleru Briana Selznicka Velký objev Huga Cabreta. "Hugo" je úžasné dobrodružství chytrého a vynalézavého chlapce, jehož hledání způsobu jak odhalit tajemství, které mu jeho otec zanechal, změní jeho samého i všechny kolem něj a odhalí bezpečné a láskyplné místo, kterému může říkat domov.

Originální název:

Hugo

Režie: Martin Scorsese
Hrají a postavy: Ben Kingsley (Georges Mélies), Sacha Baron Cohen (výpravčí), Asa Butterfield (Hugo Cabret), Chloe Moretzová (Isabelle), Ray Winstone (strýc Claude), Emily Mortimerová (Lisette)
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 75 %
Vysíláno na: Duna
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina