Sledovat Želvy Ninja online

Přehrajte si Želvy Ninja online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 125 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.
Želvy Ninja
  Sledovat Želvy Ninja online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Animovaný, Akční, Dobrodružný, Komedie, Drama, Rodinný, Horor, Science Fiction
Režie:
Alan Wan, Ben Jones, Ciro Nieli
Hrají a postavy:
Seth Green (Leonardo), Sean Astin (Raphael), Greg Cipes (Michelangelo), Rob Paulsen (Donatello), Mae Whitmanová (April O'Neil), Kelly Huová (Karai)
Scénář:
Russ Carney of America, Peter Laird, Jeremy Shipp, Jeffrey Ventimilia, Joshua Sternin, Kenny Byerly
Země:
USA
Rok výroby:
2012-2017
Popis:
Samotní čtyři hrdinové v krunýřích jsou profilováni ne jako nebojácní bojovníci, ale spíš coby kluci, kteří postupně poznávají svět kolem sebe a učí se zdokonalovat své schopnosti. April O'Neilová tentokrát není dospělá reportérka, ale v souladu s omlazením hlavních postav se z ní stala šestnáctiletá holka, která se náhodou s želváky skamarádila a díky výcviku pod vedením mistra Třísky často hrdinům výrazně pomáhá. V různě pozměněné podobě se objevují také tradiční záporáci v čele s Trhačem a mimozemským padouchem Krangem. Seriál se díky svěžímu zpracování stal hitem a úspěšně přetavil klasický koncept do moderního díla pro novou generaci televizních diváků.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
Nicktoons Nicktoons Archív a všechna videa pořadů televize Nicktoons online
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko