Sledovat Tučňáci z Madagaskaru online

Přehrajte si Tučňáci z Madagaskaru online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, akční, dobrodružný, komedie, rodinný, science fiction Tučňáci z Madagaskaru na Nova Gold, Nova 2, Prima Comedy Central!
  Sledovat Tučňáci z Madagaskaru online
Žánr:
animovaný, akční, dobrodružný, komedie, rodinný, science fiction
Režie:
Bret Haaland
Hrají a postavy:
Dee Bradley Baker (Skipper's Gut / Kid #1), Jeff Bennett (Kowalski), John Di Maggio (Burt), Brian George (veterinář), Danny Jacobs (King Julien / Roy), Tom McGrath (kapitán B.J. Hunnicut)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Parta čtyř tučňáků se po svém slavném návratu do newyorské Zoo potýká se zapeklitými situacemi, které má obvykle na svědomí jejich nový soused, král lemurů. Tučňáci jsou jediní, kteří mohou vzdorovat chaosu, který přináší...
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
Nova Gold Nova Gold Archív a všechna videa pořadů televize Nova Gold online
Nova 2 Nova 2 Archív a všechna videa pořadů televize Nova 2 online
Prima Comedy Central Prima Comedy Central Archív a všechna videa pořadů televize Prima Comedy Central online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski