Série 1:
vysíláno 25.2.
(1)
Popcornový poprask, Bleskové zmizení
-
sledovat
vysíláno 20.2.
(2)
Vězni webu, Korunovační kašpaři
-
sledovat
vysíláno 18.2.
(4)
Báječní vaječní vysedávači
-
sledovat
vysíláno 19.2.
(5)
Oslava na baterky
-
sledovat
vysíláno 22.2.
(6)
Vítězná ptáktika
-
sledovat
vysíláno 20.2.
(7)
Mortovo nánoženství
-
sledovat
vysíláno 17.3.
(8)
Vězni webu, Korunovační kašpaři
-
sledovat
vysíláno 18.3.
(9)
Korunovační kašpaři
-
sledovat
vysíláno 27.2.
(10)
Kdopap sedá u souseda? / Nalíčené liči
-
sledovat
vysíláno 16.3.
(14)
Zatměno / Ostrý hrot
-
sledovat
vysíláno 12.3.
(15)
Šílený Mort / Nová kámoška
-
sledovat
vysíláno 14.3.
(16)
Koláče neštěstí / Lemure, nauč se trsat
-
sledovat
vysíláno 17.3.
(17)
Nandej jim to / Nestvůrná nesatka
-
sledovat
vysíláno 16.3.
(18)
Vydřená vydra
-
sledovat
vysíláno 17.3.
(19)
Skoč na kočku / Námluvy nesmělého nemluvy
-
sledovat
vysíláno 18.2.
(20)
Pozor, dozor!
-
sledovat
vysíláno 18.2.
(21)
Propána, panna! / Zmýlení a zmývalení
-
sledovat
vysíláno 24.2.
(22)
Ztratit grif / Zákon džungle
-
sledovat
vysíláno 12.3.
(23)
Byl jsem tučňák zombie / Operace: Žihadlo
-
sledovat
vysíláno 13.3.
(24)
Oddaní poddaní / Žabák a žabaři
-
sledovat
vysíláno 14.3.
(25)
Špínofil Phil / Slečna tučňák
-
sledovat
vysíláno 15.3.
(26)
Sloní paměť / Vydařené vydří námluvy
-
sledovat
Série 2:
vysíláno 16.3.
(1)
Rudý veverák / Čas na nečas
-
sledovat
vysíláno 19.3.
(2)
Krokodýlí hlídka / Nekalý káleč
-
sledovat
vysíláno 18.2.
(3)
Operace: Ber berana / Tvrďák Vejca
-
sledovat
vysíláno 18.2.
(4)
Ztracený poklad zlaté veverky
-
sledovat
vysíláno 18.2.
(5)
Tiskový útisk / Operace: Brebery
-
sledovat
bude v TV 23.3. 01:30
(6)
Frakostein / Přežití v betonové džungli
bude v TV 26.3. 01:30
(7)
Hmyzérie / Učení či mučení
bude v TV 27.3. 01:30
(8)
Sestřenky na střenky
bude v TV 28.3. 01:30
(9)
Bumbác, no tě pic / Hele, helma!
vysíláno 19.2.
(10)
Savec spavec / Za hada záhada
-
sledovat
vysíláno 19.2.
(11)
Zplaněná přání / A prý apríl
-
sledovat
vysíláno 16.3.
(31)
Pomsta doktora Hloubáka aneb Do hlouby Skipperovy duše
-
sledovat
vysíláno 16.3.
(32)
Když s mazlíčky se nemazlí / Vynález z kazy
-
sledovat
vysíláno 12.3.
(33)
Operace: Dobrý čin / Jídlonosná past
-
sledovat
vysíláno 12.3.
(34)
Dočasně bezčasně / Spící agent nikdy nespí
-
sledovat
vysíláno 13.3.
(35)
Řev střev / Lapálie s lapákem
-
sledovat
vysíláno 13.3.
(36)
Šnekompromisní mstitel / Projekt S.K.U.N.K.
-
sledovat
vysíláno 14.3.
(37)
Tulení s tuleni
-
sledovat
vysíláno 14.3.
(38)
Stěhomam / Drazí druzi z druhých druhů
-
sledovat
vysíláno 15.3.
(39)
Vidění a nenávidění / Potíže s Rosťou rostou
-
sledovat
Série 3:
vysíláno 15.3.
(1)
Dycinky micinky
-
sledovat
vysíláno 18.3.
(2)
Nasaď tomu korunu
-
sledovat
vysíláno 18.3.
(3)
Operace: Koule Země
-
sledovat
vysíláno 19.3.
(4)
Neklid a klid
-
sledovat
vysíláno 19.3.
(5)
Slepice ví nejvíce, Paličák a paličák
-
sledovat
bude v TV 20.3. 07:00
(6)
Operace: Koule Země
bude v TV 20.3. 07:25
(7)
Je chytré hledat tupé / Jak pštrosi o lásku prosí
bude v TV 21.3. 07:00
(8)
Oběti mateřského objetí / Malonožka
bude v TV 21.3. 07:25
(9)
Náhle na ledě na nic nehledě / Jak vzít Vojína na hůl
bude v TV 22.3. 07:00
(10)
Mazel mazlíků / K.O. à la koala
bude v TV 22.3. 07:25
(11)
Uzenáč tuze náš / Pletichání z pelichání
bude v TV 25.3. 07:00
(12)
Záludy se žaludy / Na mazla majzla
bude v TV 25.3. 07:30
(13)
Slepice ví nejvíce / Ač zkušení, zkrušení
bude v TV 26.3. 07:00
(14)
Tučňák, který mě miloval
bude v TV 26.3. 07:25
(15)
Jančit či vojančit?