Sledovat Ocaleni online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Ocaleni
  Sledovat 1472 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Science Fiction
Režie:
Jamie Payne, Andrew Gunn, Iain B. MacDonald, Farren Blackburn, David Evans, John Alexander
Hrají a postavy:
Julie Grahamová (Abby Grant), Max Beesley (Tom Price), Paterson Joseph (Greg Preston), Zoe Tapperová (Anya Raczynski), Phillip Rhys (Aalim Sadiq), Chahak Patel (Najid Hanif)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2008
Popis:
Smrtelný virus zasahuje Zemi a lidstvo stojí před největší zkouškou za celou svoji historii. Každý člověk bez ohledu na svoje náboženství nebo barvu pleti je ochromen, zprvu nenápadně vypadající chřipková epidemie se rozrůstá do epických rozměrů a vymírá 90% veškeré populace, malá hrstka zbylých se snaží o přežití, pouze heslo "Všichni za jednoho, jeden za všechny" je může udržet naživu. Zda je nastalá otázka vyhynutí dílem člověka či přírody můžete zjistit v šesti dílné minisérie z dílny BBC. Pokračování divácky úspěšné první série se připravuje.
Hodnocení:
77 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski