Sledovat seriál Wolffův revír online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Wolffův revír online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 100 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online akční, krimi Wolffův revír na Barrandov Krimi!
  Sledovat Wolffův revír online
Žánr:
akční, krimi
Režie:
Kaspar Heidelbach
Hrají a postavy:
Jürgen Heinrich (Andreas Wolff), Klaus Pönitz (Günther Sawatzki), Gerd Wameling (Dr. Peter Fried), Nadine Seiffert (Verena Wolff), Jennifer Nitschová (Rita Wunderlich), Stephanie Philippová (synja Wunderlich)
Země:
Německo
Rok výroby:
1992
Popis:
Komisař Wolff se snaží v rušném Berlíně dopadnout a potrestat co nejvíce zločinců. Využívá k tomu svůj šarm i smysl pro humor...

Kriminální seriál, který se pohybuje mezi rutinní všedností a zvláštností každého jednotlivého případu a v němž se případy vyšetřují a objasňují s pomocí lidského a často psychologického jemnocitu a menšího fyzického nasazení. V centru dění stojí komisař Andreas Wolff, angažovaný čtyřicátník s rozumem, srdcem a citem pro oběti a pachatele, pro něhož je spravedlnost někdy důležitější než zákon. Při řešení případů v hlavním městě Berlíně Wolffa účinně podporují jeho spolupracovníci. Kolega Günther Sawatzki je Wolffovou pravou rukou a často mu pomáhá z nebezpečných situací.
Hodnocení:
42 %
Sledujte na:
Barrandov Krimi Barrandov Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Barrandov Krimi online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski