Sledovat seriál Grand hotel online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Grand hotel online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1434 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Grand hotel
  Sledovat Grand hotel online
Žánr:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Carlos Sedes, Max Lemcke, David Pinillos, Jorge Sánchez-Cabezudo, Sílvia Quer, Manuel Gómez Pereira
Hrají a postavy:
Adriana Ozoresová (Do?a Teresa), Amaia Salamanca (Alicia Alarcón), Yon González (Julio Olmedo), Eloy Azorin (Javier Alarcón), Fele Martínez (Alfredo Vergara), Pep Anton Munoz (Ayala)
Scénář:
Ana Domínguez, María José Rustarazo, Rocío Santillana, Alberto Sánchez-Cabezudo, Jorge Sánchez-Cabezudo, Carlos de Pando
Země:
Španělsko
Rok výroby:
2011-2013
Popis:
Píše se rok 1905. Mladík Julio dorazí do Grand Hotelu, idylického místa uprostřed přírody, vyšetřovat zmizení své sestry. Získá práci jako číšník a setká se zde se sexy bohatou dcerou majitele. Zamiluje se do ní a pouští se tak do nebezpečného románku, zatímco ona se stává jediným člověkem, který mu pomáhá odhalit pravdu o zmizení jeho sestry. Zjistěte všechna tajemství a záhady skryté v nádherném Grand Hotelu.
Hodnocení:
83 %
Sledujte na:
Prima LOVE Prima LOVE Archív a všechna videa pořadů televize Prima LOVE online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko