Seriál Grand hotel

Sledovat seriál
Grand hotel
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Píše se rok 1905. Mladík Julio dorazí do Grand Hotelu, idylického místa uprostřed přírody, vyšetřovat zmizení své sestry. Získá práci jako číšník a setká se zde se sexy bohatou dcerou majitele. Zamiluje se do ní a pouští se tak do nebezpečného románku, zatímco ona se stává jediným člověkem, který mu pomáhá odhalit pravdu o zmizení jeho sestry. Zjistěte všechna tajemství a záhady skryté v nádherném Grand Hotelu.

Žánr: Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie: Manuel Gómez Pereira
Hrají a postavy: Adriana Ozoresová (Doña Teresa), Amaia Salamanca (Alicia Alarcón), Yon González (Julio Olmedo), Eloy Azorin (Javier Alarcón), Fele Martínez (Alfredo Vergara), Manuel de Blas (Benjamín)
Scénář: Eligio R. Montero, Gema R. Neira, Moisés Gómez Ramos, Ana Domínguez, Daniel Castro, Ramón Campos
Země: Španělsko
Rok výroby: 2011-2013
Hodnocení: 83 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko