Sledovat seriál Utta Danella: Nebe ve tvých očích online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Utta Danella: Nebe ve tvých očích
  Sledovat 1434 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Gloria Behrens, Peter Weissflog, John Delbridge, Heidi Kranz, Marco Serafini
Hrají a postavy:
Johanna-Christine Gehlenová (Nina Sander), Michael von Au (Daniel Roth), Karin Anselmová (Charlotte Berger), Hansi Jochmannová (Schwester Agnes), Pascal Breuer (Paul), Berrit Arnoldová (Joy)
Země:
Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Nina má krátce před svatbou, jenže když přípravy k obřadu vrcholí, musí náhle odjet ke své tetě, kterou právě stihl infarkt. Tam Nina poznává svérázného sochaře a začne váhat, zda zvolila správně...

Karl je úspěšný podnikatel, který má tři již dospělé děti a žena mu před několika lety zemřela. Karl se chystá uzavřít na Mallorce obchod a přitom se zamiluje do prostitutky Cory.
Hodnocení:
49 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko