Sledovat seriál Utta Danella: Nebe ve tvých očích online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Utta Danella: Nebe ve tvých očích online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Utta Danella: Nebe ve tvých očích na Kino Barrandov!
  Sledovat Utta Danella: Nebe ve tvých očích online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Gloria Behrens, Peter Weissflog, John Delbridge, Heidi Kranz, Marco Serafini
Hrají a postavy:
Johanna-Christine Gehlenová (Nina Sander), Michael von Au (Daniel Roth), Karin Anselmová (Charlotte Berger), Hansi Jochmannová (Schwester Agnes), Pascal Breuer (Paul), Berrit Arnoldová (Joy)
Země:
Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Nina má krátce před svatbou, jenže když přípravy k obřadu vrcholí, musí náhle odjet ke své tetě, kterou právě stihl infarkt. Tam Nina poznává svérázného sochaře a začne váhat, zda zvolila správně...

Karl je úspěšný podnikatel, který má tři již dospělé děti a žena mu před několika lety zemřela. Karl se chystá uzavřít na Mallorce obchod a přitom se zamiluje do prostitutky Cory.
Hodnocení:
51 %
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski