Sledovat seriál Syn draka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Syn draka
  Sledovat 1448 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Romantický
Režie:
David Wu
Hrají a postavy:
John Reardon (D.B.), David Carradine (pták), Desiree Ann Siahaanová (princezna Li Wei), Rupert Graves (pán severu), Theresa Lee (Ting Ting), Kay Tong Lim (guvernér)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Odvážná loupež, do níž nečekaným způsobem zasáhne láska ke krásné princezně.

Měl to být jednoduchý, ale účinný plán. Mimořádně zdatný a šikovný mladý zloděj říkajíc si Devil Boy už má poklad téměř v kapse. Převlečený za prince se uchází o ruku dcery místodržícího, aby se zmocnil drahocenného pokladu. Jenže věc není tak jednoduchá. O ruku krásné princezny Li Wei se uchází i Princ ze Severu, jehož místodržitel z politických důvodů preferuje. Princezna se však již stihla zahledět do Devil Boye a tak přesvědčí svého otce, aby zájemce o její ruku podrobil mimořádně náročné zkoušce odvahy, kde vítěz bere vše.
Hodnocení:
52 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski