Sledovat seriál
Syn draka
online

Seriál Syn draka
  Trailer k pořadu Syn draka Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Odvážná loupež, do níž nečekaným způsobem zasáhne láska ke krásné princezně.
Měl to být jednoduchý, ale účinný plán. Mimořádně zdatný a šikovný mladý zloděj říkajíc si Devil Boy už má poklad téměř v kapse. Převlečený za prince se uchází o ruku dcery místodržícího, aby se zmocnil drahocenného pokladu. Jenže věc není tak jednoduchá. O ruku krásné princezny Li Wei se uchází i Princ ze Severu, jehož místodržitel z politických důvodů preferuje. Princezna se však již stihla zahledět do Devil Boye a tak přesvědčí svého otce, aby zájemce o její ruku podrobil mimořádně náročné zkoušce odvahy, kde vítěz bere vše.

Režie: David Wu
Hrají a postavy: John Reardon (D.B.), David Carradine (pták), Desiree Ann Siahaanová (princezna Li Wei), Rupert Graves (pán severu), Theresa Lee (Ting Ting), Kay Tong Lim (guvernér)
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 51 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 29.8.2022 09:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko