Sledovat seriál
Syn draka
online

Seriál Syn draka
  Trailer  k pořadu Syn draka
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Syn draka online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 156 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 523 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 249 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Odvážná loupež, do níž nečekaným způsobem zasáhne láska ke krásné princezně.
Měl to být jednoduchý, ale účinný plán. Mimořádně zdatný a šikovný mladý zloděj říkajíc si Devil Boy už má poklad téměř v kapse. Převlečený za prince se uchází o ruku dcery místodržícího, aby se zmocnil drahocenného pokladu. Jenže věc není tak jednoduchá. O ruku krásné princezny Li Wei se uchází i Princ ze Severu, jehož místodržitel z politických důvodů preferuje. Princezna se však již stihla zahledět do Devil Boye a tak přesvědčí svého otce, aby zájemce o její ruku podrobil mimořádně náročné zkoušce odvahy, kde vítěz bere vše.

Originální název:

Son of the Dragon

Režie: Dawei Hu
Hrají a postavy: David Carradine (pták), Desiree Ann Siahaanová (princezna Li Wei), Rupert Graves (pán severu), Theresa Lee (Ting Ting), Kay Tong Lim (guvernér), Eddy Ko (pán Shing)
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 52 %
Vysíláno na: Filmbox

Recenze seriálu Syn draka:

Průměrná podívaná s hodně převídatelným dějem, ale jednou se na to podívat dá. Je to spíš taková "čínská pohádka". Bacha, trvá to 3 hodiny!
60% RomanL2

Seznam epizod

vysíláno 19.2. (1) Syn draka - sledovat
vysíláno 19.2. (2) Syn draka - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina