Seriál Světla pasáže

Sledovat seriál
Světla pasáže
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Seriál z právnického prostředí, jehož hlavními hrdiny jsou tři právníci z advokátní kanceláře Justicová & Lamplová. Seriál vypráví o těch, kteří hledají spravedlnost. Má jim nahradit lásku a porozumění. Klienti přicházejí do advokátní kanceláře a obnažují své soukromí až na kost. Dvě atraktivní právničky a jeden nesmělý mladý právník naslouchají a ocitají se v soukolí intrik a paragrafů. Dramata přecházejí z advokátní kanceláře do soukromí našich hrdinů. Při hledání odpovědí pro své klienty totiž nejednou musí na stejné otázky odpovídat sami sobě, své velké životní kauzy musí prožít se všemi emocemi, bolestmi i slastmi, s nimiž žádný zákoník na světě ve své chladné liteře nepočítá. A pak je tu ještě pasáž se svými obchůdky a kavárničkami plná dalších příběhů...

Žánr: Drama, Romantický, Thriller
Režie: Jaromír Polišenský
Hrají a postavy: Monika Hilmerová (JUDr. Ema Justicová), Markéta Plánková (Mgr. Julie Lamplová), Martin Trnavský (JUDr. Egon Rajtr), Kristýna Leichtová (Kateřina Moravcová), Jiří Dvořák (MUDr. Jan Justic), Michaela Kuklová (MUDr. Milena Kovářová)
Scénář: Eva Papouskova, Jana Olivová
Země: Česká republika
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 31 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko