Sledovat seriál
Stockholmský syndróm
online

Seriál Stockholmský syndróm
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Stockholmský syndróm online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 156 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 516 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 249 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Detektivní drama, ve kterém jeden nešťastný výstřel uvede do pohybu události, které donutí hrdiny příběhu čelit vlastnímu svědomí a morálce.

Originální název:

Stockholmský syndrom

Žánr: Krimi, Drama, Thriller
Režie: Dan Svátek
Hrají a postavy: David Švehlík, Zuzana Mauréry, Martin Finger, Zuzana Maureryová (Helena Osecká 2 episodes 2019-2020), Elizaveta Maximová (Klára Osecká 2 episodes 2019-2020), Vojtěch Vondráček
Scénář: Miroslav Sovják
Rok výroby: 2020
Hodnocení: 68 %
Vysíláno na: STV1

Recenze seriálu Stockholmský syndróm:

Jedním slovem super! Jsem nadšená, že takové filmy vznikají a jsou vysílány na stanicích české televize, tj. bez reklam. Netušila jsem, co název dvojdílného seriálu (delšího filmu rozděleného na 2 části) znamená a díky napínavému ději jsem se i dozvěděla význam. Občas se zdál obchod s lidmi až přespříliš, nakonec alespoň pro někoho to byl dobrý konec. Rovněž byla skvělá hlavní herecká trojka v obsazení David Švehlík, Zuzana Mauréry a Martin Finger. :thumbsup:
80% PTeen

Seznam epizod

vysíláno 11.12. (1) Stockholmský syndróm - sledovat
vysíláno 18.12. (2) Part 2 - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina