Sledovat seriál Strażnik Teksasu online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Strażnik Teksasu online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1446 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Strażnik Teksasu
  Sledovat Strażnik Teksasu online
Žánr:
Akční, Drama, Komedie, Krimi, Western, Thriller
Režie:
Michael Preece, James Darren, William A. Fraker, Vern Gillum, Andrew Stevens, Virgil W. Vogel
Hrají a postavy:
Chuck Norris (Cordell Walker), Clarence Gilyard Jr. (James Trivette), Sheree J. Wilsonová (Alex Cahill), Noble Willingham (C.D. Parker), Ely Pougetová (Rhonda Guthrie), Nia Peeplesová (Sydney Cooke)
Země:
USA
Rok výroby:
1993-2000
Popis:
Neúnavný ochránce zákona v Dallasu a celém Texasu neváhá použít bojových umění!

Cordell Walker je pravý chlap na svém místě. Je agentem u Texas Rangers a při své práci využívá především své železné pěsti. S pečlivým dodržováním předpisů si on ani jeho kolegové nedělají starosti, důležité je dostat všemi dostupnými prostředky zlé zločince za mříže. Walker však má mimořádně vyvinutý smysl pro morálku - spravedlivě trestá zlo a snaží se především mladé lidi vychovávat, aby se náhodou nevydali nesprávnou cestou. Zásadně nezneužívá svou moc, svými svéráznými prostředky jen dělá život lepším... alespoň v Texasu. Walker má tu nejlepší školu, staral se o něj moudrý Indián, strýček Ray, který mu vštípil morální zásady a smysl pro spravedlnost. Texaský jezdec Cord Walker je zkrátka dokonalým hrdinou, který bojuje (skoro) sám proti všem a v jeho případě pokaždé vítězí dobro nad zlem.
Hodnocení:
54 %
Sledujte na:
TV4 TV4 Archív a všechna videa pořadů televize TV4 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko