Sledovat seriál Strażnik Teksasu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Strażnik Teksasu
  Sledovat 1536 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Komedie, Krimi, Drama, Western, Thriller
Režie:
Michael Preece
Hrají a postavy:
Chuck Norris (Cordell Walker), Clarence Gilyard Jr. (James Trivette), Noble Willingham (C.D. Parker), Sheree J. Wilsonová (Alex Cahill), Floyd 'Red Crow' Westerman (strýc Ray Firewalker), Franc Luz (John Bodie)
Země:
USA
Rok výroby:
1993-1996
Popis:
Neúnavný ochránce zákona v Dallasu a celém Texasu neváhá použít bojových umění!

Cordell Walker je pravý chlap na svém místě. Je agentem u Texas Rangers a při své práci využívá především své železné pěsti. S pečlivým dodržováním předpisů si on ani jeho kolegové nedělají starosti, důležité je dostat všemi dostupnými prostředky zlé zločince za mříže. Walker však má mimořádně vyvinutý smysl pro morálku - spravedlivě trestá zlo a snaží se především mladé lidi vychovávat, aby se náhodou nevydali nesprávnou cestou. Zásadně nezneužívá svou moc, svými svéráznými prostředky jen dělá život lepším... alespoň v Texasu. Walker má tu nejlepší školu, staral se o něj moudrý Indián, strýček Ray, který mu vštípil morální zásady a smysl pro spravedlnost. Texaský jezdec Cord Walker je zkrátka dokonalým hrdinou, který bojuje (skoro) sám proti všem a v jeho případě pokaždé vítězí dobro nad zlem.
Hodnocení:
54 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski