Seriál SOKO Kitzbühel

Sledovat seriál
SOKO Kitzbühel
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Ctižádostivá kriminalistka Kristina Sprenger se svým atraktivním kolegou se společně pouští do vyšetřování často komplikovaných případů.

Žánr: Akční, Krimi
Režie: Michael Zens, Rainer Hackstock, Florian Richter, Markus Rosenmüller, Andreas Prochaska, Peter Sämann
Hrají a postavy: Ferry Oellinger (Kroisleitner), Heinz Marecek (Hannes Kofler), Andrea L'Arrongeová (Gräfin Schönberg), Kristina Sprenger (Karin Kofler), Christine Klein (Frau Dr. Haller), Jakob Seeböck (Lukas Roither)
Scénář: Alrun Fichtenbauer, Thomas Weingartner, Wolfgang Ainberger, Carmen Maria Ebenhoch, Gerhard Hynek, Michael Klette
Země: Rakousko
Rok výroby: 2001-2020
Hodnocení: 49 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko