Sledovat seriál Sherlock - Das letzte Problem online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Sherlock - Das letzte Problem
  Sledovat 1407 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Douglas Mackinnon, Rachel Talalay, Colm McCarthy, Jeremy Lovering, Nick Hurran, Toby Haynes
Hrají a postavy:
Benedict Cumberbatch (Sherlock Holmes), Martin Freeman (Dr. John Watson), Una Stubbs (paní Hudsonová), Rupert Graves (DI Lestrade), Loo Brealey (Molly Hooper), Mark Gatiss (Mycroft Holmes)
Scénář:
Mark Gatiss, Steven Moffat, Arthur Conan Doyle, Steve Thompson
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2010
Popis:
Nový detektiv 21 století.

Kdo by neznal Sherlocka Holmese, geniálního detektiva vzešlého z pera Sira Arthura Conana Doyla. Mistr dedukce v tvídovém saku a kostkované lovecké čepici se spolu se svým věrným přítelem doktorem Watsonem stal pevnou součástí západního kulturního dědictví. Tak pevnou, že první zprávy o připravované aktualizaci jeho příběhů byly považovány bezmála za svatokrádež.
Hodnocení:
91 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko