Sledovat seriál Sherlock - Das letzte Problem online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Sherlock - Das letzte Problem online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 110 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1168 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Sherlock - Das letzte Problem
  Sledovat Sherlock - Das letzte Problem online
Žánr:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Ben Caron
Hrají a postavy:
Benedict Cumberbatch (Sherlock Holmes), Martin Freeman (doktor John Watson), Mark Gatiss (Mycroft Holmes), Una Stubbs (paní Hudsonová), Rupert Graves (DI Lestrade), Loo Brealey (Molly Hooper)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2016
Popis:
Nový detektiv 21 století.

Kdo by neznal Sherlocka Holmese, geniálního detektiva vzešlého z pera Sira Arthura Conana Doyla. Mistr dedukce v tvídovém saku a kostkované lovecké čepici se spolu se svým věrným přítelem doktorem Watsonem stal pevnou součástí západního kulturního dědictví. Tak pevnou, že první zprávy o připravované aktualizaci jeho příběhů byly považovány bezmála za svatokrádež.
Hodnocení:
91 %
Sledujte na:
3SAT 3SAT Archív a všechna videa pořadů televize 3SAT online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski