Sledovat seriál Slečna Marplová online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Slečna Marplová online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, záhady, thriller Slečna Marplová na Prima Krimi!
  Sledovat Slečna Marplová online
Žánr:
drama, krimi, záhady, thriller
Režie:
Tom Shankland
Hrají a postavy:
Julia McKenzieová (slečna Marpleová), Lindsay Duncanová (Marina Gregg), Gene Goodman (Louis Charles), Isabella Parriss (Marie Thérese), Jonathan Coyne (francouzský úředník), Joanna Lumleyová (Dolly Bantry)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2010
Popis:
Jane Marplová, známá spíše jako slečna Marplová (v anglickém originále Miss Marple), je fiktivní postava vystupující ve dvanácti detektivních románech spisovatelky Agathy Christie. Slečna Marplová je postarší neprovdaná dáma, která žije ve vesnici St. Mary Mead a vystupuje jako amatérský detektiv. Patří mezi nejznámější postavy Agathy Christie a již několikrát se objevila na filmovém plátně.
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski