Sledovat seriál Slečna Marplová online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Slečna Marplová online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 100 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, mysteriózní, thriller Slečna Marplová na !
  Sledovat Slečna Marplová online
Žánr:
krimi, drama, mysteriózní, thriller
Režie:
Dave Moore
Hrají a postavy:
Julia McKenzieová (slečna Marpleová), Tom Hughes (Mike Rogers), Aneurin Barnard (Robbie Hayman), Adam Wadsworth (Pete Hayman), Joanna Vanderham (Ellie), Wendy Craig (Marjorie Phillpot)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Jane Marplová, známá spíše jako slečna Marplová (v anglickém originále Miss Marple), je fiktivní postava vystupující ve dvanácti detektivních románech spisovatelky Agathy Christie. Slečna Marplová je postarší neprovdaná dáma, která žije ve vesnici St. Mary Mead a vystupuje jako amatérský detektiv. Patří mezi nejznámější postavy Agathy Christie a již několikrát se objevila na filmovém plátně.
Hodnocení:
78 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski