Sledovat seriál
Sběratelé kostí
online

Seriál Sběratelé kostí
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Sběratelé kostí online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 144 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 508 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Řeší vraždy, používají chemii.
Dr. Temperance Brennanová je velmi vzdělaná a zkušená soudní antropoložka, která pracuje v Jeffersonianově institutu. Díky svým odborným zkušenostem spolupracuje se zvláštním agentem Seeley Boothem při vyšetřování vražd, při nichž jsou standardní metody vyšetřování k ničemu, protože těla jsou již ve značném stádiu rozkladu.

Hrají a postavy: Emily Deschanelová (Dr. Temperance 'Bones' Brennan), David Boreanaz (speciální agent Seeley Booth), Michaela Conlinová (Angela Montenegro), T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins), Tamara Taylorová (Dr. Camille Saroyan), John Francis Daley (Dr. Lance Sweets)
Země: USA
Rok výroby: 2005-2016
Hodnocení: 79 %
Vysíláno na: Prima Krimi

Seznam epizod

vysíláno 25.1. (6) Mumie ve zdi - sledovat
vysíláno 26.1. (7) Muž v cele smrti - sledovat
vysíláno 25.1. (8) Dívka v lednici - sledovat
vysíláno 26.1. (9) Muž v protiatomovém krytu - sledovat
vysíláno 27.1. (10) Žena z letiště - sledovat
vysíláno 30.1. (11) Žena v autě - sledovat
vysíláno 31.1. (12) Smrt superhrdiny - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська