Sledovat seriál Pravá krev online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Pravá krev online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1432 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Pravá krev
  Sledovat Pravá krev online
Žánr:
Drama, Fantasy, Mysteriózní, Romantický, Thriller
Režie:
Scott Winant
Hrají a postavy:
Anna Paquinová (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Sam Trammell (Sam Merlotte), Ryan Kwanten (Jason Stackhouse), Rutina Wesley (Tara Thornton), Chris Bauer (detektiv Andy Bellefleur)
Scénář:
Alan Ball, Nancy Oliver, Charlaine Harris
Země:
USA
Rok výroby:
2008-2014
Popis:
Napijte se s námi.

Seriál True Blood ukazuje svět, v němž jsou upíři již skoro normální součástí života lidí a dokonce bojují v politice za svá práva. Hlavní hrdinka Sookie má dar - slyší myšlenky všech lidí - kterého by se však ve většině případů ráda zbavila. Jednoho dne vypukne v jejich malém městě pozdvižení. Do baru, kde Sookie pracuje, přijde upír Bill. Sookie je z něj unešená, neboť neslyší jeho myšlenky. S Billem si nemusí dávat pozor, nemusí se hlídat, muže s ním být svá. Avšak je to upír, a v dosud klidném městečku se začíná vraždit..
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko