Sledovat seriál
Pravá krev
online

Seriál Pravá krev
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Napijte se s námi.
Seriál True Blood ukazuje svět, v němž jsou upíři již skoro normální součástí života lidí a dokonce bojují v politice za svá práva. Hlavní hrdinka Sookie má dar - slyší myšlenky všech lidí - kterého by se však ve většině případů ráda zbavila. Jednoho dne vypukne v jejich malém městě pozdvižení. Do baru, kde Sookie pracuje, přijde upír Bill. Sookie je z něj unešená, neboť neslyší jeho myšlenky. S Billem si nemusí dávat pozor, nemusí se hlídat, muže s ním být svá. Avšak je to upír, a v dosud klidném městečku se začíná vraždit..

Žánr: Drama, Fantasy, Mysteriózní, Romantický, Thriller
Režie: Scott Winant
Hrají a postavy: Anna Paquinová (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Sam Trammell (Sam Merlotte), Ryan Kwanten (Jason Stackhouse), Rutina Wesley (Tara Thornton), Alexander Skarsgĺrd (Eric Northman)
Země: USA
Rok výroby: 2008-2014
Hodnocení: 79 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko