Sledovat seriál Profesionáli online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Profesionáli online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Profesionáli online
Žánr:
akční, komedie, krimi
Režie:
Chris Burt
Hrají:
Gordon Jackson (George Cowley), Martin Shaw (Doyle), Lewis Collins (Bodie), Sarah Neville (Ulrike Herzl), John Wheatley (Jimmy Kilpin), Philip York (Hockley)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1983
Popis:
Profesionálové vás zavedou do prostředí britské speciální služby CI5 (Criminal Intelligence 5), což by mělo být oddělení, které spadá někde mezi normální policii a tajnou službu. Díky příkazu ministra může CI5 použít jakýchkoliv prostředků, aby vyřešila případy terorismu, spiknutí, nájemných vrahů a radikálních skupin. Prostě případy, které jsou příliš nebezpečné pro normální policii a zároveň příliš banální pro tajnou službu.
Hodnocení:
80 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.