Sledovat seriál Přístav online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Přístav online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1431 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Přístav
  Sledovat Přístav online
Žánr:
Romantický
Hrají a postavy:
Martin Dejdar, Jitka Čvančarová, Petr Čtvrtníček, Martin Zounar, Petr Vágner, Ladislav Potměšil
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2015
Popis:
Když se řekne přístav, každého napadne synonymum: klid. Ale i v přístavu se mohou zvednout pořádné vlny a rozpoutat celý řetězec nečekaných událostí. V seriálu Přístav takové vlny zvedne jediný hausbót, který připluje ze svého pražského kotviště s hlavním hrdinou Markem Skálou na palubě. Marek je bývalý prvoligový hokejista a čerstvě bývalý tělocvikář, který se rozhodl, že jeho život potřebuje nabrat nový vítr do plachet. Změní tedy kotviště i profesi a spolu s kamarádem z mládí, Romanem Marešem, znovu zprovozní opuštěnou hospodu Přístav v chatové osadě Zátoka.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
Prima LOVE Prima LOVE Archív a všechna videa pořadů televize Prima LOVE online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski