Seriál Pozůstalí

Sledovat seriál
Pozůstalí
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Nový, mysteriózně laděný seriál, který pro HBO vytvořil tandem Damon Lindelof (spolutvůrce seriálového hitu Ztraceni ) a Tom Perrotta, pojednává o malém předměstí, jehož předsudky jsou rozmetány následkem globální události zvané nanebevzetí (která mohla, ale také nemusela být biblickým Nanebevzetím), při níž někteří lidé zmizeli a ostatní zůstali. Adaptace bestselerového románu Toma Peroty se soustřeďuje na obyvatele fiktivního města Mapleton tři roky po osudném 14. říjnu, kdy 140 milionů lidí - 2% světové populace - zmizelo beze stopy. Příběh viděný především očima přetíženého náčelníka policie Kevina Garveye nastiňuje, jak obyčejní lidé reagují na nevysvětlitelné události, jež mají potenciál spojovat či rozdělovat rodiny i komunity. A zároveň odhaluje, jak se lidská víra mění pod tíhou bezprecedentní kalamity v cynismus, paranoiu, šílenství či náboženský fanatismus.

Žánr: Drama, Fantasy, Mysteriózní, Thriller, Science Fiction
Režie: Peter Berg, Craig Zobel, Nicole Kassell, Keith Gordon, Lesli Linka Glatter, Mimi Leder
Hrají a postavy: Justin Theroux (Kevin Garvey), Alfredo Narciso (Chief Jimmy Belaforte), Amy Brennemanová (Laurie Garvey), Christopher Eccleston (Matt Jamison), Liv Tylerová (Meg), Margaret Qualley (Jill Garvey)
Scénář: Tom Perrotta, Tom Spezialy, Nick Cuse, Monica Henderson, Patrick Somerville, Elizabeth Peterson
Země: USA
Rok výroby: 2014-2017
Hodnocení: 81 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko