Sledovat seriál
Objím ma, prosím
online

Seriál Objím ma, prosím
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Jeho instinkt je neomylný a jeho kombinatorické a paměťové schopnosti jsou fenomenální. V dedukování, pátrání a pozorování je přímo geniální... detektiv Adrian Monk.
Nesnáší nepořádek, nesnáší špínu, trpí fobiemi a působí spíš jako blázen. Ale bývalému policejnímu detektivovi Adrianu Monkovi zůstala schopnost brilantní dedukce a logiky, s jejichž pomocí vyřeší každý zapeklitý případ.

Hrají a postavy: Tony Shalhoub (Adrian Monk), Jason Gray-Stanford (Lt. Randall Disher), Ted Levine (kapitán Leland Stottlemeyer), Traylor Howardová (Natalie Teeger), Stanley Kamel (Dr. Charles Kroger), Bitty Schramová (Sharona Fleming)
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV2 1.5.2022 18:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko