Sledovat seriál Obchod s bílým masem online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Obchod s bílým masem online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 96 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, záhady, thriller Obchod s bílým masem na !
  Sledovat Obchod s bílým masem online
Žánr:
krimi, drama, záhady, thriller
Režie:
Christian Duguay
Hrají a postavy:
Lynne Adamsová (Ellen), Morgane Slemp (Susan Tagarov), Isabelle Blaisová (stavitelova dcera Helena), Céline Bonnierová (Žofie), David Boutin (Frederick), Emma Campbellová (Samantha)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2005
Popis:
Šestnáctiletá Naďa z Ukrajiny vyhraje konkurz na modelku a chce vycestovat na západ a začít tam nový, jak věří, lepší život. Otci Viktorovi se ale její nápad nelíbí. Svéhlavá Naďa si i přes jeho nesouhlas zabalí a opustí domov. To je jí však stane osudným. Už cestou do vysněného světa pochopí, že se s ostatními děvčaty stala obětí obchodu s bílým masem, který vede sadistický a nemilosrdný Sergej Karpovich. Ten sebere dívkám pasy a pracovní povolení a jejich životy změní v noční můru plnou bití, znásilňování a ponižování...
Hodnocení:
78 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.