Seriál
Obchod s bílým masem

Seriál Obchod s bílým masem
  Trailer k pořadu Obchod s bílým masem Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Šestnáctiletá Naďa z Ukrajiny vyhraje konkurz na modelku a chce vycestovat na západ a začít tam nový, jak věří, lepší život. Otci Viktorovi se ale její nápad nelíbí. Svéhlavá Naďa si i přes jeho nesouhlas zabalí a opustí domov. To je jí však stane osudným. Už cestou do vysněného světa pochopí, že se s ostatními děvčaty stala obětí obchodu s bílým masem, který vede sadistický a nemilosrdný Sergej Karpovich. Ten sebere dívkám pasy a pracovní povolení a jejich životy změní v noční můru plnou bití, znásilňování a ponižování...

Hrají a postavy: Lynne Adamsová (Ellen 4 díly 2005), Morgane Slemp (Susan Tagarov 4 díly 2005), Isabelle Blaisová (Helena 4 díly 2005), Céline Bonnierová (Sophie 4 díly 2005), David Boutin (Frederick 4 díly 2005), Emma Campbellová (Samantha 4 díly 2005)
Země: Kanada, USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 76 %
Vysíláno na: Filmbox Stars
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська