Seriál
Hranice nemožného

Seriál Hranice nemožného
  Trailer k pořadu Hranice nemožného Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Představte si nemožné.
Celý děj tohoto seriálu začíná pádem letadla, na jehož palubě nastane nevysvětlitelná nehoda, při níž zemřou všichni cestující. Do případu je zapojena agentka FBI Olivia Dunhamová, která však odhaluje, že do tohoto zvláštního případu jsou zapojeni také lidé z vyšších vládních míst. Postupně se dostává i k podobným případům a na pomoc si do svého týmu přibírá vědce Waltera Bishopa a jeho syna Petera...

Hrají a postavy: Anna Torv (Olivia Dunham), Joshua Jackson (biskup Petr), Jasika Nicoleová (Astrid Farnsworth), John Noble (Dr. Walter Bishop), Lance Reddick (Agent Phillip Broyles), Blair Brownová (Nina Sharp)
Země: USA, Kanada
Rok výroby: 2008-2009
Hodnocení: 85 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська