Sledovat seriál Na schovávanou online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Na schovávanou online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1429 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Na schovávanou
  Sledovat Na schovávanou online
Žánr:
Krimi, Drama, Thriller
Hrají a postavy:
Vyacheslav Dovzhenko (Maksim Shumov 8 dílů, 2019), Yuliya Abdel Fattakh (Varta Naumova 8 dílů, 2019), Evgeniya Gladiy (2 episodes, 2019), Aleksandr Kobzar (2 episodes, 2019), Yakov Kucherevskiy (2 episodes, 2019), Valeri Legin (2 episodes, 2019)
Země:
Ukrajina
Rok výroby:
2019
Popis:
Jevgenij Borovko žijící v pochmurném průmyslovém městě přiváží svou sedmiletou dceru Alinu k sobě domů na sídliště. Když si spolu hrají: na schovávanou, dívka beze stopy zmizí. Případ dostane na starost detektiv Šumov a jeho nová parťačka, která byla na oddělení právě přeřazena.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko