Sledovat seriál
Meurtres au paradis
online

Seriál Meurtres au paradis
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Meurtres au paradis online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 157 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 506 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 249 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Detektiv Richard Poole s anglickou důkladností potírá zločin pod žhavým karibským sluncem.

Originální název:

Death in Paradise

Hrají a postavy: Élisabeth Bourgineová (Catherine), Don Warrington (Comm. Selwyn Patterson), Danny John-Jules (Dwayne Myers), Tobi Bakare (Officer J.P. Hooper), Joséphine Jobert (DS Florence Cassell), Ralf Little (DI Neville Parker / ... 33 episodes 2013-2024)
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 78 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi France2 4.3.2024 01:08

Recenze seriálu Meurtres au paradis:

Britská light verze Havaje 5-0 bez superpočítačů a podobných technických sci-fi rekvizit - mix ostrovní komediální detektivky a tropického pohodového maňánismu, který se na vás spolehlivě přenese. Seriál stojí a padá s výborným komikem Benem Millerem dokonale předstírajícím, že je termofobní upjatý britský detektiv s neobyčejným talentem na řešení kriminálních záhad. Pokud už vás unavila módní vlna hyperdepresivních krimi-dramat skandinávského typu, zkuste si odlehčit odpoledne u několika mordů z prosluněných pláží, pravděpodobně nebudete zklamáni. Přítomnost legendárního Kocoura z Červeného trpaslíka je už jen taková třešnička na dortu.
80% Numan
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina